konečné výsledky sezóny 2004/2005

aktualizovaná tabulka       kanadské bodování       trestné minuty       výsledky dosud odehraných zápasů všech týmů       program ligy

14. kolo
24. 2. 2005 16:30
hc kaloň - hc bílý újezd 4 : 4 (1:1,3:2,0:1)

branky a nahrávky: 20" švorc (arnošt zd. st.), 38" cita j., 40" smutný (švorc), 48" cita v. (pilc t., arnošt zd. st.)

k poslednímu zápasu letošní sezóny nastoupili sousedé ze středu tabulky, zpočátku opatrný začátek a vyčkávaní obou týmů na chybu soupeře přerušila častá vyloučení našeho týmu, který se musel bránit přesile soupeře, z prvních 10. minut zápasu jsme hráli 6 minut v oslabení, přesto jsme si místy vytvořili několik gólových šancí, bylo to však mužstvo kaloně, které vydolovalo za naší brankou puk a jeho volný hráč před vošlajerem pohodlně skóroval 1:0. tzv. gólem do šaten se nám podařilo vyrovnat ve 20. min. nechytatelnou střelou ondry švorce z prostoru mezikruží, po předcházející přihrávce zdeňka arnošta staršího.
začátek druhé třetiny a v podstatě pak i zbytku zápasu byl ve znamení rozporuplného výkonu rozhodčích (rada, burýšek), nejprve ve 22. minutě vyloučili pavla peteru, na kterého předchozí faul nebyl potrestán, přesilovku hc kaloň těsně před jejím vypršením využil a ujal se vedení 2:1, o vzruch se postarali opět ve 28. min. "pruhovaní" arbitři, kdy po faulu na jana citu a následné potyčce poslali na trestnou lavici právě jana citu, tomáše pilce a 2 hráče soupeře, po nepochopitelné matematice a uplynutí dvou minut nakonec opět hrálo přesilovku 5:4 mužstvo kaloně!!!. to nabídnutou šanci dokonale využilo a dalo nám po kombinaci únikový gól na 3:1, tento stav a průběh řízení zápasu padl na psychiku mužstva hc bílý újezd, čehož využil soupeř dalším gólem ve 33. minutě zápasu a stav 4:1 pro kaloně, nevěštil nic dobrého.
hned poté se hráči hc búúú snažili zvrátit nepříznivý výsledek zápasu, narůstal tlak na soupeřovu branku a jeho obranu, která místy nevěděla kde ji hlava stojí, stav na časomíře 37.47 min. a jan cita dává na 4:2, to však ještě chvíli před tímto gólem promarňuje další vyloženou šanci, kdy nedorazí ležící puk před poloprázdnou brankou, běžela poslední minuta druhé třetiny a ondřej švorc zatahuje puk do útočného pásma, přihrává petru smutnému a ten v čase 39.50 střílí další náš gól!! stav 4:3 a konec druhé třetiny.
třetí třetina začíná nešťastným naražením zdeňka arnošta ml. do hráče hc kaloň, první verdikt rozhodčího rady 2 min., který po radě hráčů hc kaloň změnil na trest 5 min.+ OK (trest do konce zápasu) za zranění protihráče, je pravda, že uvedený zákrok byl tvrdý, ale zcela dle pravidel ledního hokeje, jde patrně o pochroumané zápěstí ruky, pětiminutové oslabení hráči bílého újezdu v pohodě přečkali a následně stupňovali tlak na soupeřovu branku, to se vyplatilo ve 48. minutě, kdy po akci zdeňka arnošta st. a tomáše pilce dává vyrovnávající gól václav cita!!!
posledních 12 minut soupeř už jenom bránil pro něj přijatelný výsledek, vyhazoval puk do středního pásma, kouskoval hru a hlavně už i fyzicky odpadl, v čase 59.30 byla hra přerušena ve třetině kaloně, jehož hráči si vzali oddechový čas, poslední půl minuty zápasu pak újezdečtí vytvořili kanonádu kolem a na branku soupeře, leč bez výsledku, závěrečný stav zápasu pak definitivně mužstvo hc kaloň potvrdil na pátém místě konečné tabulky RHL.
zajímavé utkání, plně zvratů a událostí hlavně potěšilo přítomné diváky, kteří se zúčastnili v hojném počtu, skalní příznivci mužstva hc bílý újezd, ač v rychnově, vytvořili svému mužstvu vynikající domácí prostředí, za což jim děkujeme a ohromně si toho vážíme.

13. kolo
1. 3. 2005 16:30
hc bílý újezd - hc kvasiny 3 : 9 (1:5,2:1,0:3)

branky a nahrávky: 19" arnošt p. (petera), 30" petera (pilc a.), 37" petera (arnošt p.)

neskutečný začátek, jak přes kopírák podle utkání z 1. kola! 26. vteřina, první útok kvasin, první střela z rohu hřiště a gól! hráči se nestačili na ledě ani patřičně zahřát a kvasiny už v 6. minutě střílejí další gól do naší branky, běžela 8. minuta a soupeř po úniku dává na 0:3! než se náš tým dostal ze šoku, další střela od modré končí za zády vošlajera!!! to byl čas na ukazateli 10 min. 37 sekunda. 100% střeleckou produktivitu první třetiny potvrdily hráči hc kvasiny v 16. minutě, kdy další střelou překvapili našeho brankáře a stav na ukazateli 0:5 vypadal na ručník a studené obklady.
snahu našeho týmu o korekci nepříznivého výsledku začal pavel arnošt, který nezištně překonal brankáře soupeře po přihrávce pavla petery, přesto skóre po 1. třetině 1:5 nevěštilo nic dobrého.
druhou třetinu jsme začali náporem a drtivým tlakem, z kterého jsme vypotili gólové šance jirouda, smutného, tomáše pilce a petery. co naplat, když běžela 27. minuta a jedna z dalších propagačních střel skončila v naší brance, stav 1:6 nás definitivně srazil do kolen!
jiskřičku naděje zažehl pavel peteraaleše pilce. 2:6, ještě ve 37. minutě nás dostával hrobníkovi z lopaty krásným gólem opět pavel petera, kterému sekundoval pavel arnošt, 3:6.
do třetí části hry jsme nastoupili s předsevzetím, pokusit se alespoň uhrát remízu, opak však byl pravdou, pokračovali jsme v nátlakové hře, soupeř pečlivě bránil a vzruch přinesla 48. minuta, nejdříve byli vyloučeni za vzájemné napadení jan cita a jeho protivník z kvasin, za chvíli poté byl potrestán faul jiřího jirouda, během "důvěrných" vzkazů mezi jiroudem a sokem z kvasin ze do rozhovoru vložil kapitán kvasin vodrážka a patrně si s jiroudem "nepadli do oka" a pustili se do sebe po vzoru elitních bitek z kanadské NHL. Dříví (jirka jiroud), dostál své přezdívce a skolil svého soka na lopatky a vysoko vyhrál na body!!! po tomto, pro diváky atraktivním představení, oba vyfásli 5min.+ ok a šli si odpočnout do kabin, rozhodčí pak nadělovali tresty jak mikuláš s čertem (Burýšek, Rada), štědřejší jako vždy byli na hráče bílého újezdu. tato epizoda navodila zvláštní situaci, kdy na trestné lavici bylo více hráčů než na střídačce, u nás na střídačce zůstali 4 borci, kdežto kvasinám hlídal lavici otvírač dvířek, po tomto extempore naše snaha o přijatelný výsledek pokračovala, otevřeli jsme hru, tlačili soupeře, leč vše změnila 53. minuta, kdy jsme opět inkasovali, kalich hořkosti jsme pak vypili až do dna v 55. a 58. minutě, kdy soupeř potvrdil své střelecké manévry na 3:9!!!
na zápas patrně nebude v dobrém vzpomínat láďa vošlajer, který si vybral jeden plonkový hokejový zápas, letošní sezóny.

12. kolo
hc sibiř - hc bílý újezd 1 : 2 (0:1,0:0,1:1)

branky a nahrávky: 17" rygr (cita v.), 51" cita v. (rygr, pilc t.)

chřipková epidemie řádící na rychnovsku zasáhla náš tým a k utkání jsme nastoupili pouze s 9 hráči v poli, sibiř tradičně na tři kompletní útoky dávala hlavně zabrat našim obráncům, kteří se točili ve hře pouze ve třech!!!
ve slušně hraném utkání jsme se ujali vedení gólem lukáše rygra, který potvrdil letošní střeleckou fazónu, po tomto gólu jsme byli jasně lepším mužstvem, vypracovávali jsme si množství střeleckých příležitostí, ale kýžený odskokový gól jsme nedali, za zmínku stojí gólové šance pavla petery, petra smutného, martina kroupy, tomáše pilce a václava city
běžela 50. min. a v hokeji tolikrát pravdivé „nedáš - dostaneš" padlo na náš tým, z evidentně nenápadné akce sibiře jsme dostali vyrovnávající branku. „katovi z oprátky" jsme unikli díky spolupráci lukáše rygra a tomáše pilce, kteří připravili gólovou šanci václavu citovi a ten nekompromisně proměnil, to vše pouze za 22 sekund po vyrovnání sibiře. poslední minuty zápasu, jsme se snažili soupeře držet v bezpečné vzdálenosti od branky ládi vošlajera, který však musel ještě deset vteřin před koncem vyrážet nebezpečnou střelu hráče sibiře
vydřeli jsme cenné vítězství!!

11. kolo
15. 2. 2005 19:00
hc bílý újezd - hc galdiators 1 : 2 (0:0,1:1,0:1)

branky a nahrávky: 40" pilc t.. (rygr)

k utkání s favoritem hc gladiators jsme nastoupili se třemi neúplnými útoky a dvěma obranami, zápas začal velmi opatrně, takže po první polovině do úpravy ledu svítilo na ukazateli skóre 0:0, týmy měli jisté šance vstřelit branku, ale jak gólman soupeře tak náš po celý zápas výborný láďa vošlajer udrželi čisté konto
po polovině se hra velmi přitvrdila, což se projevilo na počtu trestných minut, které rozhodčí udělili, bohužel pro nás jsme první gól obdrželi právě v oslabení ve 35. minutě, kdy nás soupeř rozebral a překonal gólmana, na našem týmu bylo vidět, že se nechce odevzdat a ve 40. minutě srovnal skóre dělovkou z prostoru mezi kruhy tomáš pilc, kterému asistoval lukáš rygr, brankář neměl šanci!
v tu chvíli byl soupeř velmi nervózní, což se projevilo na jeho někdy až přehnaně tvrdé hře, kterou rozhodčí, často až nesmyslně tolerovali, běžela 48. minuta a z nevinně vypadající akce jsme bohužel obdrželi branku, hráč soupeře v souboji s naším obráncem mezi kruhy už doslova nevěděl co s pukem, "plácl" do něj a puk zapadl k tyči nad pravým betonem vošlajera
nám nezbývalo, než vrhnout všechny síly do útoku!!! těsně před koncem jsme dostali možnost hrát přesilovou hru a gladiátory jsem zavřeli v jejich obranné třetině a doslova ostřelovali jejich branku... gól nepadl!!!
utkání nám ukázalo, že můžeme sehrát vyrovnanou partii i s jasným favoritem a že naše divácká kulisa, převážně z naší obce, nemá v RHL konkurenci!!! děkujeme!!!

10. kolo
10. 2. 2005 19:00
hc rychnov - hc bílý újezd 4 : 1 (3:1,1:0,0:0)

branky a nahrávky: 8" cita v. (rygr)

domácí nastoupili k utkání v neúplné sestavě a pouze na dva útoky, ale ve třetí minutě a po první střele na naší branku, musel vošlajer tahat puk ze své branky, neuběhla ani minuta a po chybě jiřího mervarta dává domácí kletečka druhý gól rychnova, v 8. minutě po akci lukáše rygra koriguje stav zápasu na 2 :1 svým sedmým gólem v sezóně václav cita, běžela 14. minuta a po nevinně vyhlížející akci nám dává kletečka svůj druhý gól a zvyšuje na 3:1
v první třetině vytěžil domácí tým z minima maximum! my naopak pokračujeme v seriálu mnoha nevyužitých gólových šancí (cita v. arnošt p., petera, smutný, rygr. atd.)
nástupem druhé třetiny už hráči rychnova bránili pro ně výtečný výsledek a ten pak ještě potvrdil ve 37. minutě sólovým únikem liebich, který blafákem překonal vošlajera, zbytek zápasu už byla jen naše marná snaha vstřelit tolik potřebný gól
opět se ukázalo, že na rychnov prostě neumíme zahrát!!!

9. kolo
3. 2. 2005 19:00
hc bílý újezd - hc solnice 0 : 6 (0:1,0:4,0:1)

branky a nahrávky:

v oslabené sestavě a pouze se dvěma útoky jsme nastoupili k utkání s favoritem RHL a zatím i současným vedoucím mužstvem soutěže
první gól po úvodním opatrném začátku jsme inkasovali už ve 4. minutě, soupeř měl mírnou převahu, kterou jsme korigovali nebezpečnými protiútoky, skončila první třetina a stav na ukazateli 0 :1 dával naději k solidnímu výsledku, ve druhé časti zápasu se obraz hry moc nezměnil, úplný zlom ve výsledku přišel uprostřed zápasu, kdy jsme po našich vynucených chybách inkasovali ve 28., 30. a 31. minutě, vzruch pak přinesla 38. minuta, kdy byl vyloučen lukáš rygr a zanedlouho po něm i zdeněk arnošt st. za běžný zákrok u hrazení, solnická přesilovka 5 na 3 trvala 1 min. 20 sekund!!! „Dar rozhodčích" solnický první útok výtečně využil, kdy dal gól ve hře 5 na 3 i 5 ma 4, vše v rozmezí mezi 39. a 41. minutou.
za zmínku stojí pouze dvě naše vyloučení, které jsme krutě zaplatili dvěma inkasovanými góly a i to, že všechny góly soupeře nám vstřelil jeho první útok, dále nás trápí množství nevyužitých gólových šancí, které si dokážeme i proti tak silnému soupeři vytvořit.
poděkování patří našim fanouškům, kteří nás přišli v hojném počtu podpořit!!!

8. kolo
25. 1. 2005 16:30
hc častolovice - hc bílý újezd 2 : 5 (1:2,1:2,0:1)

branky a nahrávky: 6" cita j., 15" kroupa (petera), 26" smutný, 39" cita v. (smutný), 60" smutný (cita v.),

výborný výkon petra smutného a václava city dotlačil hokejisty hc bílý újezd k povinnému vítězství nad sympatickým mužstvem z častolovic, skóre otevřel už v 6. minutě jan cita, kdy prostřelil všechno, včetně brankáře, zanedlouho tentýž hráč, odebral puk ujíždějícímu soupeři obětavým zákrokem, při kterém mu vypadla hůl z rukou, tento čin rozhodčí ohodnotil trestným střílením, které soupeř proměnil, náš tým neustále stupňoval tlak na branku soupeře, její ochránce však musel kapitulovat v 15. minutě po střele martina kroupy, kterého nádherně našel pavel petera, potom už přišly chvíle petra smutného, který ve 26. minutě zvýšil stav na 1:3, soupeř v přesilovce opět snížil na 2:3, ve 39. minutě náš tým uklidnil „gólem do kabin" václav cita, jemuž přihrával petr smutný, v poslední třetině soupeř převážně bránil pro něj přijatelný výsledek, vyrážel k ojedinělým nebezpečným protiútokům, které však v brance láďa vošlajer spolehlivě likvidoval, běžela poslední minuta zápasu a mužstvo častolovic odvolalo brankáře, vhazovalo se v našem obranném pásmu, buly vyhrál václav cita k petru smutnému, který střelou přes celé hřiště trefil odkrytou soupeřovu branku a uzavřel konečné skóre zápasu 2:5. v zápase se bodově neprosadil lukáš rygr a zaostal za svými spoluhráči z útoku a ztratil tak první místo v kanadském bodování, kterému nyní vévodí s 8 body václav cita.

7. kolo
20. 1. 2005 16:30
hc bílý újezd - hc kaloň 2 : 2 (0:1,1:1,1:0)

branky a nahrávky: 36" cita v. (pilc t.), 51" pilc a. (jiroud)

očekávaný zápas dvou soupeřů ze středu tabulky začal opatrnou hrou a čekáním na chybu některého týmu, po zcela nenápadné akci soupeře a snad i opět první střele (18. min) jsme dostali laciný gól, běžela 28. minuta a hc kaloň dává druhý gól do naší sítě, do této chvíle, láďa vošlajer v brance pomalu nevěděl jak vypadá puk!!! hosté měli neuvěřitelné štěstí, náznak šance skončil gólem v naší síti.
po brance soupeř všechny své síly přeskupil do bránění dvougólového výsledku. patřičně mu pomohl i výkon obou rozhodčích (machač, petr), kteří měli daleko přísnější metr na hráče bílého újezdu (problematické vyloučení švorce a kroupy), jejich „špičkový výkon" vyvrcholil ve 44. min., kdy ondřej švorc vstřelil vyrovnávající gól, který však pro údajné zranění soupeře neuznali, evidentně porušili pravidla!!! hostující hráč se sám zranil, mi jsme měli puk v držení a v době střeli švorce, kdy puk mířil do branky, přerušili hru. málo platné byli protesty hráčů, i zúčastnění diváci vytušili, že nejslabším účastníkem zápasu jsou rozhodčí, bouřlivé protesty na adresu rozhodčích vyvrcholily vykázáním jednoho diváka ze stadionu a trestem za hráčskou lavici pro naše mužstvo, zdá se že "kapříci"existují i v RHL!!!
tomu všemu však ještě předcházela v 36. minutě branka václava city, který korigoval stav na 1:2, po této brance náš tlak na soupeřovu branku neustále narůstal, v 51. minutě se nakonec trefil nádhernou střelou pod břevno aleš pilc, posledních deset minut soupeř pouze bránil nerozhodný výsledek kouskováním hry a častým vyhazováním puku na zakázané uvolňování, které však rozhodčí kolikrát neodpískali (asi spěchali na pozápasové občerstvení), po pravdě řečeno konečný stav zápasu 2:2, je úspěchem hc kaloň.

6. kolo
13. 1. 2005 19:00
hc kvasiny - hc bílý újezd 3 : 3 (1:2,0:1,2:0)

branky a nahrávky: 1" rygr (cita v.), 9" rygr (cita v., pilc t.), 35" smutný (kroupa)

neskutečný začátek, dle výsledku vyrovnaného utkání, se stal hned na úvod. 24. vteřina, první úkok kvasin, první střela z rohu hřiště a gól, kvasiny vedou 1:0. 48. vteřina spolupráce václava city a lukáše rygra přináší bleskové vyrovnání, aniž by si brankáři sáhli na puk, každý inkasoval, po tomto dramatickém začátku jsme kupodivu byli lepším mužstvem, měli jsme patřičný tah na branku, vycházela kombinace a tím přibývalo gólových šancí, tuto optickou převahu jsme dokázali zužitkovat v 9. minutě, důležitým gólem lukáše rygra, zodpovědný výkon celého mužstva v obranné činnosti přinesl další gól v síti kvasin, martin kroupa v rohu útočného pásma vybojoval puk, šikovně se uvolnil a přihrál před branku zcela volnému petru smutnému, a tomu nezbývalo nic jiného, než dát naší třetí branku, „nádhera", co víc si v 35. minutě zápasu přát, tento stav vydržel až do 41. minuty, kdy hráči kvasin snížily gólem jedličky po pěkné kombinaci na 2:3, vstřelená branka vlila sílu do hokejek soupeře, jeho útoky byli čím dál nebezpečnější, ale náš obranný systém odolával, v této fázi zápasu jsme měli i další šance (smutný, cita), hlavně zdeněk arnošt ml., který po samostatném nájezdu nepřekonal brankáře soupeře!!! v 57. minutě se ukázalo hokejové pravidlo „nedáš - dostaneš", v našem pásmu jsme (pavel petera) nedůsledně vyhodily puk ze třetiny, zachytil ho soupeř, který střelou z nouze vsítil vyrovnávající gól, v poradě před zápasem, by jsme remízu s tímto soupeř brali jako pěkný výsledek, po skočení zápasu a jeho průběhu však můžeme říci, že remíza je úspěchem mužstva kvasin.

5. kolo
4. 1. 2005 19:00
hc bílý újezd - hc sibiř 3 : 0 (0:0,1:0,2:0)

branky a nahrávky: 37" petera (arnošt zd. st., kroupa), 58" rygr, 58" rygr

první vychytaná nula ládi vošlajera a po dlouhé době opět „vydřené" vítězství našeho týmu, zápas začal v naší režii, neustále jsme si vytvářeli tlak na soupeřovu branku, ale jeho gólman martinec byl vždy na svém místě, naši útočnou aktivitu korigovali hráči sibiře nebezpečnými protiútoky, které bravurně likvidoval vošlajer, do 30. minuty to bylo představení bezchybných brankářů a nemohoucnost útočníků, po úpravě ledu v půlce zápasu jsme přeskupily sestavu a tento tah nám pomohl k úvodnímu gólu, který vsítil ve 37. min. pavel petera po spolupráci zdeňka arnošta st. a martina kroupy, tato branka nás uklidnila, zlepšila se kombinace a hokejový projev mužstva, soupeř přitvrdil a v 44. minutě došlo k hromadné bitce, z které vyvázli ondřej švorc a jiří jiroud s tresty za hrubost 2+2 min., o definitivní uklidnění a potvrzení dvou bodů se postaral lukáš rygr, který během jedné minuty až v samém závěru dvakrát prostřelil výborně chytajícího luboše martince.

4. kolo
23. 12. 2004 16:30
hc gladiators - hc bílý újezd 8 : 6 (1:1,4:2,3:3)

branky a nahrávky:1" cita v. (švorc), 27" krob, 30" cita v. (rygr), 44" krob (švorc), 53" arnošt zd. st. (cita j.), 56" cita v. (pilc t.)

poprvé v letošní sezóně náš tým nastoupil k zápasu v kompletní sestavě, utkání se silným soupeřem aspirujícím na přední umístění v soutěži začalo našim náporem, z kterého skóroval už 51. sekundě václav cita po přihrávce ondřeje švorce, netrvalo dlouho a gladiátoři ve 3 min. vyrovnali, skóre se pak měnilo až ve 22. minutě, kdy jsme nezachytili začátek třetiny a inkasovali jsme, ve druhé třetině nám soupeř odskočil o dva góly a tento náskok si neustále udržoval, za zmínku stojí 3 góly václava city a 2 góly petra kroba, škoda opět nevyužitých šancí, remíza by byla pro náš tým asi spravedlivějším ohodnocením našeho výkonu.

3. kolo
14. 12. 2004 16:30
hc bílý újezd - hc rychnov 0 : 11 (0:2,0:3,0:6)

až do 40. minuty jsme drželi přijatelný výsledek 0:5, do této doby jsme byli favoritovi soutěže důstojným soupeřem, útočné akce se střídali od jedné branky ke druhé, nevyužili jsme mnoho brankových příležitostí a za ty nás soupeř trestal náhodnými góly, definitivní zlom a vysoký „výprask" přinesla třetí třetina, kdy jsme inkasovali mezi 40. až 48. minutou 4 góly, o vyložené smůle a špatném dni našeho mužstva hovoří dva vlastní góly v naší brance.

2. kolo
7. 12. 2004 16:30
hc solnice - hc bílý újezd 6 : 0 (0:0,1:0,5:0)

náš tým až do 29 min. vzdoroval náporu domácích, kdy po šikovné přihrávce domácího bursy skóroval macháček, až do 41 min. jsme drželi výsledek 0 :1, kdy za nás hlavně čaroval v brance ládˇa vošlajer, v této zlomové minutě došlo k přečíslení obrany a soupeř se ujal vedení 2:0 a to pro něj byl jistý uklidňující impuls, do té doby jsme soupeře udržovali v nervózním a napnutém stavu, kdy ze zabezpečené obrany jsme ohrožovali soupeřovu branku a vytvořili si řadu gólových příležitostí (pavel petera, václav cita, petr smutný atd…), další góly jsme obdržely v 45., 48., 49. a 50. minutě vesměs po našich taktických chybách.

1. kolo
2. 12. 2004 19:00
hc bílý újezd - hc častolovice 6:3 (:,:,:)

branky a nahrávky:11" švorc, 22" švorc (smutný), 34" švorc, 35" rygr (arnošt zd. ml.), 37" smutný, 59" rygr

těžce vydřené vítězství domácích se střeleckým koncertem lukáše rygra a ondry švorce, který svým vynikajícím výkonem v útoku prakticky rozhodl zápas a doslova položil soupeře na lopatky, ve slabých chvilkách mužstva podržel tým nad vodou brankář láďa vošlajer

8. hc častolovice 14 0 0 14 26:104 0

pozn.: v průběžné tabulce v případě stejného počtu bodů rozhoduje větší počet vstřelených branek, poté rozdíl
v konečné tabulce v případě stejného počtu bodů rozhodují oba vzájemné zápasy, poté větší počet vstřelených branek a pak jejich rozdíl